Mleko i miód – piękno zamknięte w naturalnych składnikach

MilkHoneyinformacje ze strony jednej z konsultantek – Agnieszki Kowal – agnieszkakowal.pl

Pielęgnacyjne właściwości mleka znała i doceniała jedna z największych i najpiękniejszych historycznych władczyń – królowa Kleopatra. Tajemnicą jej nieskazitelnie pięknej skóry były regularne kąpiele w mleku. Wanna wypełniona po brzegi białym, naturalnym kosmetykiem zbawiennie wpływała na całe ciało. Zawartość tłuszczów sprawiała, ze skóra stawała się miękka, jędrna i elastyczna, przez co wyglądała dużo młodziej. To dlatego ta starożytna władczyni do tej pory przedstawiana jest jako wykładnik pięknego i zadbanego ciała.
Ten naturalny kosmetyk zawiera wiele składników, które mają zbawienny wpływ na ciało. Dlatego właśnie taki zabieg, w którym główną role pełni mleko, znacznie poprawi elastyczność skóry i złagodzi podrażnienia. Jeśli ktoś woli alternatywę, katalog Oriflame na pewno podsunie odpowiednie rozwiązanie – mleczne ekstrakty połączone z ekstraktami miodu zapewniające nawilżenie i miękkość zarówno włosów jak i ciała.
Delikatna skóra i jej piękny zapach, sprawiają, że można poczuć się niezwykle komfortowo i to w kilka chwil. Na początek warto zrobić peeling, który usunie martwy naskórek, co znacznie poprawi kondycje skóry. Następnie- warto dopełnić pielęgnacji zmiękczającym mydełkiem, którym namydlimy myjkę. Dzięki pięknemu zapachowi i obfitej pianie można zrelaksować się i odprężyć. A to jest bardzo ważny element każdego dnia. Co dzień musimy stawiać czoła nowym wyzwaniom. Trzeba więc mieć na to siłę i energię aby z każdej opresji wyjść zwycięsko. Naszym sojusznikiem w każdym momencie, bez wątpienia, będzie piękna skóra, lśniące włosy i cudowny zapach.
Warto więc sięgnąć po mleczną kurację, która zadba nie tylko o piękną i delikatną skórę ale również nada blasku włosom.
Bardzo ważne w kosmetykach mleczno-miodowych jest również ich naturalne pochodzenie. Organicznymi ekstraktami może pochwalić się firma Oriflame dbająca o zadowolenie swoich klientów

Po więcej zapraszam na stronę: www.klub-konsultantek.pl/katalog-oriflame