Oczy są zwierciadłem duszy. Zadbaj więc o swoje spojrzenie

Robiąc makijaż, nieważne czy codzienny, do pracy czy tez wieczorowy, najwięcej uwagi poświęca się przeważnie oczom. Jest to zagadnienie niezwykle interesujące, dlaczego większość kobiet przywiązuje tak ogromna wagę do perfekcyjnie wykonanego make up oczu. Warto zapoznać się z oferta katalogu Oriflame.

Jest to niezwykłe jak wiele zmienia umalowane oko. Zmienia się spojrzenie, wyraz twarzy, rysy. Dzięki temu trikowi można modelować swoje spojrzenie w dowolny sposób. W jednej chwili z makijażu dziennego możemy stworzyć idealną stylizacje wieczorową dzięki bardziej zdecydowanemu podkreśleniu oka. Umiejętnie narysowana kreska na linii rzęs powoduje wyrazistsze spojrzenie. W zależności od umiejscowienia oczu wystarczy odpowiednio „dobrać kreskę”, by wszelkie niedoskonałości natury umiejętnie zatuszować. Dlatego tez do tego typu zabiegu warto mieć kredkę bądź eyeliner ( w zależności od tego co kto preferuje), który pozwoli nam perfekcyjnie uwydatnić to co uwydatnić chcemy i ukryć to, chcemy by pozostało niewidoczne. Dobrze, jeśli nasze narzędzie będzie miało kolor intensywny, by nie wymagało poprawek, ponieważ jest to męczące i denerwujące (zwłaszcza gdy do wyjścia pozostało mało czasu). Pożądana cechą jest również trwałość. Każdy kocha kosmetyki, które nie wymagają ciągłego poprawiania i retuszu a i tak prezentują się perfekcyjnie w każdej chwili. Ciągłe zerkanie w lustro po to, by skontrolować stan makijażu jest po prostu denerwujące.

Świetnym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w kosmetyki do oczu w różnych kolorach. Dzięki temu w każdej chwili, będzie możliwość zdefiniowania nastroju bądź podkreślenia kreacji.

By dowiedzieć się więcej o kredkach do oczu, eyelinerach i tuszach do kresek, warto skontaktować się z konsultantem Oriflame bądź zajrzeć na stronę partnera firmy oriflame na: https://klub-konsultantek.pl/oriflame