Podkład do twarzy – jaki powinien być byś czuła się piękna?

Informacje ze strony Klub Konsultantek

Każda twarz boryka się z niedoskonałościami. Jedne są bardziej widoczne, inne mniej. Kobieta czuje się zdecydowanie piękniej a co za tym idzie – lepiej i bardziej pewnie gdy spogląda w lustro, a na twarzy nie widać żadnych wągrów ani wyprysków. Nie każdy może pozwolić sobie na drogie i czasochłonne zabiegi oferowane przez gabinety kosmetyczne. Idealne rozwiązanie oferuje katalog Oriflame. Najprostszym wyjściem będzie zakup podkładu. Bardzo ważne jest, by kosmetyk tego typu był najlepszej jakości. Głównym tego powodem jest skóra. Jeżeli podkład wyprodukowany będzie z najwyższej jakości składników, wtedy daje pewność, że używanie go (codzienne lub od święta) nie zaowocuje na naszej twarzy wykwitem nowych krost lub zaczerwienieniem spowodowanym uczuleniem na którykolwiek składnik kosmetyku.

Kolejnym ważnym elementem jest dobór odpowiedniego odcienia. Chodzi przecież o naturalnie piękny wygląd twarzy a nie o efekt prowadzący do przesady a tym samym do śmieszności, która znacznie obniży pewność siebie.

everlasting-oriflameNależy również zwrócić uwagę na trwałość i odporność na ścieranie. Jak wiadomo, wielu ludzi (najczęściej nieświadomie) dotyka twarzy. Niepożądanym jest, by ta czynność powodowała „wycieranie” makijażu. Jest to niepraktyczne i bardzo nieefektowne.

Mile widziana jest również kremowa konsystencja, która ułatwia równomierne rozprowadzenie kosmetyku na twarzy , szyi a nawet dekolcie. Dzięki temu cera wyglądać będzie idealnie.

Warto w tym celu skontaktować się z doświadczoną konsultantką Agnieszką Kowal z Oriflame i zapytać go o podkład The One EverLasting. Na pewno udzieli on kompetentnych informacji na temat kosmetyku i pomoże dobrać odpowiedni dla każdego rodzaju cery. Po to, by każdy mógł czuć się dobrze, pięknie i uwierzył we własne siły.