Zadbane dłonie

Chłodne dni bez umiaru okraszone porywistym i mroźnym wiatrem. Wieczory, gdy temperatura zbliża się do zera, bądź spada poniżej, powodując zamarzanie kałuż. Opady deszczu bądź śniegu…  Nie jest to wymarzony scenariusz dla ludzkiej skóry. Na działanie tych niezwykle niesprzyjających warunków pogodowych najbardziej narażone są dłonie oraz twarz. Wejdź na stronę i zobacz więcej na ten temat

zadane dłonieBardzo powszechna jest stwierdzenie, że „dłonie są wizytówką człowieka” . Niejednokrotnie  powiedzenie to staje się hasłem reklamowym salonów i gabinetów trudniących się sztuką estetyczną dłoni.

Niesmakiem napawa nas widok paznokci brudnych i poobgryzanych. Dłonie z precyzyjnie pomalowanymi paznokciami i misternymi ozdobami , których skóra jest sucha, łuszczące się, wręcz pękająca, również nie idzie w parze. Dlatego też w czasie, gdy skóra dłoni narażona jest na ciężkie warunki (nie tylko pogodowe, wszak kondycję naszych rąk warunkuje również praca wykonywana w domu – pranie ręczne, częste zmywanie bądź inne prace wymagające długotrwałego moczenia dłoni w wodzie z dodatkiem detergentów) należy zawsze mieć przy sobie krem do rąk. Wystarczy przejrzeć katalog Oriflame, a na pewno każdy z znajdzie cos dla siebie. Jeśli zaś oferta okaże się dla nas nieprzekonująca, zajrzyjmy na stronę internetową Oriflame – Zobacz To!. Stosowanie ulubionego kremu regularnie zagwarantuje nam to, że dłonie będą się prezentować pięknie, a pogoda czy tez długotrwałe obcowanie z wodą nie wpłyną niekorzystnie na wygląd naszych rąk. I nie będzie już potrzeby ukrywania ich w kieszeniach bądź zakrywania rękawiczkami, no, chyba że ściśnie mróz.