Zaskórniki i rozszerzone pory? Walka z nimi nie jest taka trudna

rozszerzone-poryWiększość osób ma problem z szerzonymi porami i zaskórnikami. Nie jest to kwestia, jak mogłoby się mylnie wydawać, tylko nastolatków. Bardzo wiele osób dojrzałych również boryka się z tego typu niedogodnościami. Nie jest to łatwe, ponieważ wymaga kompleksowej pielęgnacji i stosowania odpowiednich kosmetyków. Aktualny Katalog Oriflame prezentuje pełen wachlarz kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry z problemami. Produkty z serii Pure Skin przeznaczone dla osób w każdym wieku pozwalają skutecznie rozprawić się z niechcianymi gośćmi na twarzy. Wszystko dzięki odpowiedniemu doborowi składników, które nie tylko oczyszczają rozszerzone pory ale również pomagają zmniejszyć ich widoczność co bardzo pozytywnie wpływa na wygląd twarzy. Niwelują również krostki, które wyglądają bardzo nieefektownie i niejednokrotnie potrafią zepsuć nastrój.

Zawarty w Toniku Pure Skin kwas salicylowy działa antybakteryjnie, dzięki czemu możliwe jest bardzo dokładne oczyszczenie twarzy. Dodatkowo kosmetyk ten działa na zwężenie rozszerzonych porów.

Żel peelingujący do mycia twarzy pomaga pozbyć się martwego naskórka i wspomaga przepływ krążenia, dzięki czemu twarz zdecydowanie poprawia swój wygląd. Skóra oczyszczona z warstwy zrogowaciałej skóry lepiej wchłania i przyswaja składniki odżywcze zawarte w kosmetykach, które zostaną zastosowane po oczyszczeniu twarzy peelingiem..

Jeśli chcemy pozbyć się wyprysków szybko, warto sięgnąć po Żel wysuszający wypryski Pure Skin SOS Deep Action. Zaaplikowany na problematyczne miejsce w błyskawiczny sposób pomoże rozprawić się z wypryskiem.

Konsultant Oriflame z pewnością udzieli informacji na temat kosmetyków przeznaczonych do głębokiego oczyszczania cery.